Zdjęcia ze światka rajdowego:

Poniższe zdjęcia są wynikiem nieobecności na poprawce z "Sieci neuronowych". Wybór padł na imprezę rajdową "Ucz się od najlepszych", jaka odbywała się na parkingu przy zakładach Fiat Auto Poland w Bielsku-Białej. Tego typu spotkanie z kierowcami rajdowymi jest najlepszą okazją do porozmawiania z nimi, zdobycia autografów, a nawet zrobienia wspólnej fotki, czego dowodem są poniższe zdjęcia! W imprezie startowało 60 amatorów własnymi samochodami, z czego 10 najlepszych miało okazję zabrać na siedzenie pasażera jednego z zaproszonych gości w roli pilota! Właśnie Ci ostatni byli główną atrakcją tego dnia. Najpierw była jazda na quadach, a ukoronowaniem imprezy był popis Leszka Kuzaja treningową wersją Mitsubishi Lancera Zbyszka Gabrysia. W powietrzu było siwo od śniegu! Sam właściciel auta również pokazał kibicom co potrafi, dodatkowo dreszcz emocji tej przejażdżki mogła poczuć najlepsza, tamtejszego dnia, dziewczyna (5. na 60 osób). Mimo tak niskiej rangi jaką miała ta impreza, emocje były "prawie" jak na rajdzie!

Leszek Kuzaj w barwach Subaru, do którego przesiadł się w sezonie 2003
Tego w środku nie muszę przedstawiać,
natomiast ta skromna osoba z prawej strony to ja, a z lewej to mój brat :-)


Sebastian Frycz - ostatnio Mistrz Polski w kategorii trofeum 1600. Bardzo utalentowany kierowca!
Mimo, że Sebastiana spotykam w miarę często,
to wspólną fotkę udało się zrobić dopiero na tej imprezie!


Łukasz Sztuka
Kilka dni przed imprezą w Bielsku był w Szwecji,
gdzie ścigał się Miśkiem EVO VII w kategorii samochodów produkcyjnych.


Piotr Adamus - można go śmiało nazwać królem Peugeota! Doświadczyłem tego jak odjeżdżaliśmy z parkingu, gdzie miała miejsce impreza :-)
Piotrek jest niesamowicie sympatycznym zawodnikiem.
On też namawiał nas, na start w tej imprezie!


W żółtej kurtce to Zbigniew Gabryś, natomiast ten starszy gość z siwą brodą z lewej strony to Wojciech Majewski z TVP Katowice, a niebieska czapka z prawej to oczywiście Kuzi!
Zbyszek to jedyny, obecny tamtego dnia w Bielsku, czołowy zawodnik RSMP,
z którym nie udało nam się zrobić zdjęcia.


Błąd #1