Kilka s?ów o sobie

Autor tej świetnej strony
To ja we własnej osobie!

Mam na imię Andrzej i jeszcze raz dziękuję za odwiedzenie mojego mini portalu! Swoją drogą jest to część praktyczna mojej pracy magisterskiej, którą obroniłem z bardzo dobrym skutkiem 16 czerwca 2003 roku! Ukończone studia na Politechnice w Częstochowie dały mi dyplom informatyka, specjalność sieci komputerowe. Wcześniej zdobyłem tytuł licencjata na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na wydziale Fizyki ze specjalnością informatyka. Do kompletu muszę dołożyć jeszcze VII LO o profilu językowo-komputerowym w Bielsku-Białej i jak chyba każdy, skończyłem podstawówkę, natomiast nie każdy swoją pierwszą edukację zdobywał w Jasienicy :-), bardzo sympatycznej wiejskiej miejscowośc

Umiejętność pisania stron posiadłem podczas studiów licencjackich, choć PHP odkryłem dopiero pod ich koniec, a prawdziwej wprawy nabrałem, kiedy zatrudniono mnie w firmie, która tworzy największy w Polsce serwis narciarski skionline.pl.

Moje zainteresowania wiążą się przede wszystkim z komputerami, samochodami oraz z fotografią. Sport, z którym się identyfikuję to pływanie. Po długiej pracy przed monitorem uwielbiam sobie popływać. Od strony humanistycznej bardzo lubię języki. Oczywiście nie wszystkie - ograniczam się do angielskiego i niemieckiego. Biegłe posługiwanie się nimi byłoby dla mnie ogromnym sukcesem.

Z racji wykonywanego zawodu, prawie cały dzień spędzam przed komputerem. A słowo "prawie" występuje tylko dzięki mojej dziewczynie i przyjaciołom :) W komputerach najbardziej lubię ich uniwersalność. Nie ma obecnie dziedziny, w której nie można byłoby znaleźć chociaż drobnej elektronkiki. Fotografia to właściwie pasja mojego brata, ale często mu towarzyszę i interesuję się tym prawie tak samo, jak on.

Samochody, a w szczególności rajdy samochodowe to kolejna dziedzina, którą się interesuję. Uwielbiam oglądać relacje z takich imprez, a jeszcze lepiej jest na żywo. Na razie mam na koncie lokalne imprezy typu Rajd Barbórki Cieszyńskiej, czy Rajd Wisły, trochę dalej był Rajd Wawelski, no i zagranica to Rajd Barum, czy Rajd Matador Tatry. Chciałbym kiedyś wybrać się na jakąś eliminację mistrzostw świata! Jestem fanem Colina McRae, choć ostatnio on nie startuje za kierownicą rajdówek, więc kibicuję Marcusowi Grönholmowi, no i oczywiście wszystkim polskim kierowcom! Najmilszy memu oku widok to Ford Focus WRC wchodzący z poślizgiem w zakręt na OZ'etach... Chciałbym bardzo wsiąść kiedyś za kierownicę takiej maszyny i pojeździć sobie tak jak prawdziwi rajdowcy, ale na razie muszą mi wystarczyć gry komputerowe z serii Colin McRae Rally. Poza tym lubię słuchać muzyki oraz ... imprezy, z dobrą zabawą taneczną w gronie znajomych.

Błąd #1