Sebastian Frycz po PLATINIUM 4 Rajdzie Magurskim
2008.02.06
PLATINUM 4 Rajd Magurski rozpoczął tegoroczny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Impreza rozgrywana na malowniczo położonych trasach w okolicach Gorlic po raz kolejny zagościła w kalendarzu RSMP i PZM. Załoga PSO-BF Goodrich Rally Team - Sebastian Frycz i Jacek Rathe, jadąca Subaru Impreza N12 ukończyła dwudniową rywalizację na 20 miejscu w klasyfikacji... więcej »

fot. Dominik Kalamus
Rosetex Rally Team po Rajdzie Magurskim
2008.02.06
Wiele emocji dostarczył niedawno zakończony Platinium 4 Rajd Magurski zespołowi Rosetex Rally Team. Niestety nie wszystkie one były pozytywne. Pierwszy etap rajdu, który prowadził przez cudownie ośnieżone odcinki to czas szukania niespodziewanej awarii w samochodzie zespołu.... więcej »

Sebastian Frycz po Rajdzie Barbórka
2007.12.10
Wielkim sukcesem był niewątpliwie dla Sebastiana Frycza zakończony w sobotę 45 Rajd Barbórki w Warszawie. Kierowca PSO Michelin Rally Team zajmując w nim drugą lokatę w klasyfikacji generalnej potwierdził, że zdobyte w Płocku pod koniec września II V-ce Mistrzostwo Polski nie jest dziełem przypadku.... więcej »

Sebastian Frycz po Rajdzie Orlen
2007.09.27
Załoga PSO Michelin Rally Team zajmując miejsce tuż za pierwszą dziesiątką w 1 Rajdzie Orlen, uplasowała się na koniec sezonu na 3 pozycji w klasyfikacji generalnej RSMP, z takim samym dorobkiem punktowym jak Tomasz Kuchar, zdobywając tym samym tytuł II V-ce Mistrzów Polski w sezonie 2007. Dodatkowo Sebastian Frycz wywalczył na koniec sezonu 3 miejsce w klasyfikacji końcowej grupy N.... więcej »

Sebastian Frycz po Rajdzie Nikon
2007.09.11
Zajmując piąte miejsce w klasyfikacji generalnej 8 Rajdu Nikon, załoga PSO Michelin Rally Team umocniła się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski, mając cztery punkty przewagi nad kolejnym w punktacji Tomaszem Kucharem.... więcej »

Frycz i Rathe po Rajdzie Rzeszowskim
2007.08.13
Dużym sukcesem zakończył się start Sebastiana Frycza i Jacka Rathe w 16 Rajdzie Rzeszowskim. Po dwóch dniach zmagań z rywalami i kapryśną pogodą zajęli bardzo dobre, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu, awansując jednocześnie w punktacji RSMP na drugie miejsce.... więcej »

Andrzej Mancin i Ryszard Ciupka ukończyli 57. Rajd Finlandii
2007.08.05
Dojechanie do mety 57. Rajdu Finlandii – dziewiątej w tym roku rundy Rajdowych Mistrzostw Świata bez korzystania z systemu SupeRally to z pewnością jeden z największych sukcesów w dotychczasowej karierze Andrzeja Mancina i Ryszarda Ciupki. Fiński klasyk był dla załogi z Bielska-Białej trzecim startem w światowym czempionacie.... więcej »

Sebastian Frycz po Rajdzie Kaszub
2007.07.31
Trzecie miejsce w klasyfikacji Mistrzostw Polski zajmuje po 3 Rajdzie Lotos Baltic Cup Sebastian Frycz i Jacek Rathe. Załoga PSO Michelin Rally Team zmniejszyła równocześnie do ośmiu punktów stratę do lidera tej klasyfikacji.... więcej »

« późniejsze 1 - 8 z 206 wcześniejsze »